Forum za sve prijatelje iz Osnovne škole Miroslava Krleže
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za sve prijatelje iz Osnovne škole Miroslava Krleže

Prijatelji 4 ewer
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 All stars-priča bez imena

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
**Katarina**
Glavna Pametna Glavica
Glavna Pametna Glavica
**Katarina**


Broj postova : 100
Registration date : 03.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime16/05/08, 01:29 pm

ewo i moje priče nadam se da će vam se svidjeti. Ako da onda ćunastaviti pisati ,ako ne onda.....ću isto tako nastaviti pisati

komaj te
[Vrh] Go down
**Katarina**
Glavna Pametna Glavica
Glavna Pametna Glavica
**Katarina**


Broj postova : 100
Registration date : 03.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime16/05/08, 01:30 pm

03.03.-srijeda
Dragi Dnevnice,
Danas je bilo zabavno u školi,svi smo se zezali,a najviše pod kemijom.Radili smo neki pokus,ali ja nastavnicu nisam ništa skužila.Pa mi je taj pokus kasnije objasnila najbolja ucenica u razredu Karla.Karla je odlicna ucenica.Najbolja je u našem razredu.Ide na natjecanje iz svega.Iz hrvatskog i matematike je bila prva na županijskom natjecanju.Svi joj zavide natakvim uspjesima,ali neki ucenici ju zezaju da je štreberica,da spava sa knjigom.Ali Karla se ne obazire na to ona se trudi postati još bolja i ja joj želim puno uspjeha.Sada da se vratimo na kemiju.Antonio je zezao nastavnicu iz kemije i nastavnica je uzela dnevnik i zašikala mu jednu jedinicu i rekla citiram « Sada cu se ja zezati na kraju godine s tobom». Antonio onaku tužan se vratio na mjeto i šutio cijeli sat.To bi blio sve što se zanimljivo dogodilo u školi danas.Ali kod kuce je bilo zanimljivije.Moja «sjajana» sestra je opet izazvala scenu.Htjela je ostati duže vani ali mama joj nije dopustila.Onda ja ona plakala i plakala i plakala.Sve dok tata nije došao kuci i razgovarao s njom.Ali i tjekom razgovora je ona plakala i plakala i nije prestajala plakati.Tata joj je lijepo objasnio da nije dobro da ostaje duže vani zbog otmicara i kriminalaca.Ona je to jedva (napokon) shvatila i pomirila se s tim da mora dolaziti kuci u pola deset,ali se nije mogla pomiriti s tim da njena najbolja prijateljica Magdalena može ostajati duže vani od nje.Tako i protekao još jedan dan u mom šašavom životu.






04.03.-cetvrtak
Dragi Dnevnice

Danas je u školi bilo dosadno,nije se ništa dogadalo.Svi su tužno sjedili i razmišljali.Vrijeme nije bilo baš za pohvalu. Padala je kiša i grmjelo je.Oblaci su plesali po nebu.Od snažnog vjetra stabla su se njihala lijevo-desno.Cijeli razred je otužno gledao ta stabla i razmišljao ( barem mislim da je) kako bi bilo lijepo kada bi sjalo sunce i kada bi mogli biti vani i uživati u igri.Danas smo pisali test iz povijesti.Naravo znala sam dosta toga i pomogla sam prijatelju Tomislavu koji sjedi samnom.On nije znao dva-tri pitanja,pa sam mu ja pomogla ajde da dobije bolju ocjenu mislila sam si. Tomislav sjedi samnom u klupi još od petog razreda,dosta smo dobri prijatelji.On meni pomaže kemiju ( koju on fantasticno kuži) ,a ja njemu pomažem povijest.Tomislav je jako dobar prijatelj i mogu mu reci sve što me muci.Ali tu je i moja nejbolja prijateljica Maja.Maju poznam još od vrtica.Sjecam se da smo se uvijek zajedno igrale lutkicama.Kada smo krenule u prvi razred sjedile smo zajedno i sve do cetvrtog razreda.No u petom razredu smo dobili novu razrednicu i ona je došla na ideju da sjede u klupi djecak i djevojcica.Na svu srecu ja sam dobila Tomislava,Uh kakvo olakšanje.Maja je jaaakkoo dobra prijateljica,ma šta ja to pricam ona je odlicna prijateljica. S njom mogu razgovarati o svemu i svacemu. Obje volim slušati glazbu i gledati filmove.To bi bilo sve za danas. Laku noc!







05.03.-petak

Dragi Dnevnice

Evo mene opet.Danas smo u školi pod likovnim crtali neku harmoniku s tušem. Naravno nešto se moralo dogoditi. Ivan je crtao i došla je Nikolina i povukla ga za rukav.Ivan je proliu tuš po cijelom stolu i po svom radu. Nikolina i Ivan su uzeli spužvu i brisali cijeli sat stol,tek su pod drugim stom poceli crtati.Ja sam dobila pet iz rada i naravno ide na izložbu u školski hol.Kada sam došla kuci sve je bilo mirno ( cudno). Moja sestra Laura je sjedila za kompom i surfala je po netu.Ja sam ju pitala gdje su mama i tata,ona je odgovorila da još nisu stigli s posla.Malo mi je to bilo cudno. Uzela sam telefon i nazvala ih.Pitala sam ih gdje su,a oni su rekli da su morali u bolnicu.Vec sam se zabrinula da im se nije što dogodilo.Onda mi je mama rekla da je ona morala odvesti svoju prijateljicu Barbaru u bolnicu jer je pala u nesvjest.Ja sam pitala kako je Barabara,mama je rekla da je sve uredu te da joj je samo tlak pao.Tada sam mamu pozdravila i otišla rucati.Malo sam pogledala što moja sestra radi na kompu i vidjela sam da je na chatu.Dobro sam znala kao i ona da nas je mama upozorila da ne budemu na chatu jer tamo mogu se ljudi predstavljati lažno.Upozorila sam ju na to da cu sve reci mami ako ne ugasi chat.No ona je samo hladno odmahnula glavom i nije ju bilo briga.Ali ja sam ju lijepo upozorila i znala sam da cu mami to reci ,ali ne danas. To je sve što se danas zanimljivo dogodilo. Laku noc! Slatko spavaj moj dragi dnevnice.


[Vrh] Go down
** Andrea **
Adminica---> čuvarica spammova i djeliteljica pravde
Adminica---> čuvarica spammova i djeliteljica pravde
** Andrea **


Broj postova : 251
Gdje se nalazite : Nibelheim
Registration date : 02.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime16/05/08, 11:20 pm

ja sam to već komala..ne da mi se opet
znaš već da mi se sviđa
[Vrh] Go down
**Katarina**
Glavna Pametna Glavica
Glavna Pametna Glavica
**Katarina**


Broj postova : 100
Registration date : 03.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime17/05/08, 03:28 am

ja tebi mogu komati dobro dobro? Sad
-----------------------------------

06.03.-subota
Dragi dnevnice,

Evo danas se nije dogodilo ništa zanimljivo,sve je ostalo po starom.Ustala sam se doruckovala,igrala malo komp,rucala,gledala tv..... Tako je prošao dan. Pošto ti nemam o cemu pisati napisat cu ti nešto o sebi i o svojoj obitelji. Može? Dakle.....
Ja se zovem Annabella,prezime nije važno.Imam 13.g.
Hobi mi je rolanje,citanje knjiga i casopisa.Volim slušati glazbu i gledati filmove,ali volim i pjevati.Imam bend u školi koji se zove Miss Star.
Moja sestra zove se Laura.Ima 16.g.Mislim napunit ce ih za nekoliko dana.
Ide u srednju školu.Te vjecitooooooooo izvodi neke scene,ona uvijek mora biti posebna.Ne znam zašto?????Prolazi s vrlo dobri,i ako joj se ponekad zna zalomiti koja jedinica,ali nju to previše ne dira.Ona samo nastavi po starom.Mama i tata se malo izvicu na nju,ali nju nije briga ni pola posto.Ona sve po starom.Ma dosta o njoj.
Moja mama zove se Marija.Radi u jednoj tvrtci kao tajnica.Ona je jako dobra i puna je ljubavi.Uvijek mi je pri ruci i ja ju jako volim.
Moj tata zove se Janko.On radi u istoj tvrtci kao i moja mama , ali on radi kao racunovoda u toj tvrtci.On me jako voli ( nadam se) i ja njega volim punoooooo.
Eto to bi bilo sve o meni i mojoj obitelji.Bookich.









07.03.-nedjelja
Dragi dnevnice,

Danas se nisam osjecala najbolje.Bilo mi je loše,povracala sam i bolilo me grlo.Moja mama me utoplila i skuhala mi caj od kamilice,te mi je dala sirup.Mama,tata i sestra su otišli na misu,na koju idemo svake nedjelje.Nažalost ja sam moral ostati kod kuce jer mi nije bilo dobro.Gledala sam tv i citala casopis.Kada sam od jednom cula da netko zvoni na vratima.Ustala sam se iz kreveta i otišla otvoriti vrata.Ispred njih su bile Maja i Nikolina,moje dvije prijateljice.Pozvala sam ih da udu te smo zajedno sjele na kauc i listale smo casopis.Vidjeli smo neki natjecaj, u casopisu je bio natjecaj za pjevacu grupu ( preko cijele stranice).
Oglas : Casting za pjevacu grupu. Godine od 12.g-15.g
Molimo da se prijavite na ovaj broj telefona 025/256-478
Pogledala sam do kada traje natjecaj,ali natjecaj je vec završio prije dva dana u petak.Maja je rekla da ipak probam nazvati.Ja sam uzela telefon i utipkala broj.Javio mi se neki ženski glas,te je rekao da je natjecaj završio prije dva dana.Ja sam joj se uljudno predstavila i rekla sam kako nam se zove grupa,te sam ju zamoli da li nas može primiti bilo koji dan da dodemo pjevati.Ona je rekla da može u srijedu u 12h ,ja sam se zahvalila.Kada sam to rekla Maji i Nikolini,sve tri smo pocele skakati od srece.Eto te je sve što se zanimljivo dogodilo danas.






09.03.-utorak
Dragi dnevnice,
Oprosti što ti nisam ovako dugo pisala (dobro samo jedan dan,ali ipak...) nije se ništa dogadalo zanimljivo u taj jedan dan,niti u obitelji,a ni u školi.
Danas je bilo zabavno u školi.Pod hrvatskim nastavnica je nešto objašnjavala,ja mislim gramatiku i Mihael je stalno pricao .Nastavnica ga je stalno opominjala,ali on se nije obazirao na to i nastavnica mu dala jedinicu u zalaganje.On se nešto naljutio i ona njega poslala kod pedagoga.Cijeli razred se smijao.Joj sada sam se sjetila pa mi u srijedu ne možemo ici na casting u 12h zato što imamo nastavu.Uzela sam telefon i odmah nazvala Maju.Sve sam to ispricala Maji i onda smo pola sata razmišljale o tome kako to izvesti.Nakon dugog konzultiranja odlucile smo pitati nastavnicu.Odlucile smo da cu ja pitati nastavnicu sutra poslije cetvrtog sata.Navecer sam opet moju «fantasticnu» sestru uhvatila kako chata na internetu.Krenula sam reci mami jer ja uvijek ispunjavam svoja obecanja.Ona je odmah ugasila internet i pokušala me podmititi.Tako što mi je nudila trecinu svog džeparca,ali ja ne pristajem na tako malo mito.Ja sam zatražila polovinu džeparca,na što je ona digla nos.Ja sam vec spremno otvorila vrata i krenula sm vikati mamu.Ali ona se urazumila i pristala je da mi da polovicu džeparca.Ja sam bila sva sretna i zaspala sam s osmjehom na licu.





----------------------------------------------------
komajte?
[Vrh] Go down
** Andrea **
Adminica---> čuvarica spammova i djeliteljica pravde
Adminica---> čuvarica spammova i djeliteljica pravde
** Andrea **


Broj postova : 251
Gdje se nalazite : Nibelheim
Registration date : 02.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime17/05/08, 03:36 am

**Katarina** je napisao/la:
ja tebi mogu komati dobro dobro? Sad ti meni ono nisi komala ja tebi ovo jesam... -.-'
-----------------------------------

06.03.-subota
Dragi dnevnice,

Evo danas se nije dogodilo ništa zanimljivo,sve je ostalo po starom.Ustala sam se doruckovala,igrala malo komp,rucala,gledala tv oho pa što bi ti još?..... Tako je prošao dan. Pošto ti nemam o cemu pisati napisat cu ti nešto o sebi i o svojoj obitelji. Može? Dakle.....
Ja se zovem Annabella,prezime nije važno.Imam 13.g.
Hobi mi je rolanje,citanje knjiga i casopisa.Volim slušati glazbu i gledati filmove,ali volim i pjevati.Imam bend u školi koji se zove Miss Star. oho xD
Moja sestra zove se Laura.Ima 16.g.Mislim napunit ce ih za nekoliko dana.
Ide u srednju školu.Te vjecitooooooooo izvodi neke scene,ona uvijek mora biti posebna.Ne znam zašto?????Prolazi s vrlo dobri,i ako joj se ponekad zna zalomiti koja jedinica,ali nju to previše ne dira.Ona samo nastavi po starom.Mama i tata se malo izvicu na nju,ali nju nije briga ni pola posto.Ona sve po starom.Ma dosta o njoj. to valja LooL
Moja mama zove se Marija.Radi u jednoj tvrtci kao tajnica.Ona je jako dobra i puna je ljubavi.Uvijek mi je pri ruci i ja ju jako volim.
Moj tata zove se Janko.On radi u istoj tvrtci kao i moja mama , ali on radi kao racunovoda u toj tvrtci.On me jako voli ( nadam se) i ja njega volim punoooooo.
Eto to bi bilo sve o meni i mojoj obitelji.Bookich.
good family xD









07.03.-nedjelja
Dragi dnevnice,

Danas se nisam osjecala najbolje.Bilo mi je loše,povracala sam i bolilo me grlo.zanimljivo -.-'''Moja mama me utoplila i skuhala mi caj od kamilice,te mi je dala sirup.Mama,tata i sestra su otišli na misu,na koju idemo svake nedjelje.Nažalost ja sam moral ostati kod kuce jer mi nije bilo dobro.Gledala sam tv i citala casopis.Kada sam od jednom cula da netko zvoni na vratima.Ustala sam se iz kreveta i otišla otvoriti vrata.Ispred njih su bile Maja i Nikolina,moje dvije prijateljice.Pozvala sam ih da udu te smo zajedno sjele na kauc i listale smo casopis.Vidjeli smo neki natjecaj, u casopisu je bio natjecaj za pjevacu grupu ( preko cijele stranice). idite!!!
Oglas : Casting za pjevacu grupu. Godine od 12.g-15.g
Molimo da se prijavite na ovaj broj telefona 025/256-478
Pogledala sam do kada traje natjecaj,ali natjecaj je vec završio prije dva dana u petak.Maja je rekla da ipak probam nazvati.Ja sam uzela telefon i utipkala broj.Javio mi se neki ženski glas,te je rekao da je natjecaj završio prije dva dana.Ja sam joj se uljudno predstavila i rekla sam kako nam se zove grupa,te sam ju zamoli da li nas može primiti bilo koji dan da dodemo pjevati.Ona je rekla da može u srijedu u 12h ,ja sam se zahvalila.Kada sam to rekla Maji i Nikolini,sve tri smo pocele skakati od srece.Eto te je sve što se zanimljivo dogodilo danas. wiii*






09.03.-utorak
Dragi dnevnice,
Oprosti što ti nisam ovako dugo pisala (dobro samo jedan dan,ali ipak...) nije se ništa dogadalo zanimljivo u taj jedan dan,niti u obitelji,a ni u školi.
Danas je bilo zabavno u školi.Pod hrvatskim nastavnica je nešto objašnjavala,ja mislim gramatiku i Mihael je stalno pricao .Nastavnica ga je stalno opominjala,ali on se nije obazirao na to i nastavnica mu dala jedinicu u zalaganje.On se nešto naljutio i ona njega poslala kod pedagoga.oho ccc Cijeli razred se smijao.Joj sada sam se sjetila pa mi u srijedu ne možemo ici na casting u 12h zato što imamo nastavu.Uzela sam telefon i odmah nazvala Maju.Sve sam to ispricala Maji i onda smo pola sata razmišljale o tome kako to izvesti.bjež'te s nastave xDNakon dugog konzultiranja odlucile smo pitati nastavnicu.Odlucile smo da cu ja pitati nastavnicu sutra poslije cetvrtog sata.Navecer sam opet moju «fantasticnu» sestru uhvatila kako chata na internetu.Krenula sam reci mami jer ja uvijek ispunjavam svoja obecanja.Ona je odmah ugasila internet i pokušala me podmititi.Tako što mi je nudila trecinu svog džeparca,ali ja ne pristajem na tako malo mito.Ja sam zatražila polovinu džeparca,na što je ona digla nos.Ja sam vec spremno otvorila vrata i krenula sm vikati mamu.Ali ona se urazumila i pristala je da mi da polovicu džeparca.Ja sam bila sva sretna i zaspala sam s osmjehom na licu. =)


samo tako nastavi...
čitam!





----------------------------------------------------
komajte?
[Vrh] Go down
**Katarina**
Glavna Pametna Glavica
Glavna Pametna Glavica
**Katarina**


Broj postova : 100
Registration date : 03.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime17/05/08, 11:46 am

joj ajde molim te izbriši ANDY ovo gore krivo sam poslala







10.03.-srijeda


Dragi dnevniče,


Sjećaš se onoga što sam ti jučer ispričala?
Ono o tome kako ćemo Maja i ja pitati nastavnicu da nas pusti sa četvrtog sata.
Bilo je ovako. Došle smo u školu i prva tri sata su prošla dobro i dobila sam
peticu iz matematike,ali nema veze za to.Ovako..... Napokon je došao i četvrti
sat.Maja i ja smo otišli do nastavnice i pitale ju da li možemo otići sa
četvrtog sata zbog te audicije.Kada je ona dreknula na nas,Maja i ja smo se
stresle od straha.Ona je rekla da to ne dolazi u obzir i da možemo to
zaboraviti.Maja i ja smo tužno otišle do Nikoline i Petre.Sve smo im ispričale.Tada
je Petra došla na ludu ideju.Znate Petra je malo vragolasta i uvijek ima neke
čudne ideje,ali što je zapravo čudno u tim njenim idejama?Ona ih smisli, ali
nikada se ne otkrije da je to ona smislila.Već uvijek nastrada onaj koga je ona
nagovorila na to. Jednom zgodom došla je
na ideju da nastavnici stavimo ljepilo na stolicu.Naravno naivni Mihalel je
pristao na to.On je uzeo ljepilo iz pernice,te je namazao stolicu.Nastavnica je
sva nasmijana ušla u razred i sjela na stolicu.U početku ništa nije
shvaćala,tek kada se htjela dići sa stolice i nešto napisati naploču,nije se
mogla dići.Pokušala se opet dići ali nije uspjela.Tada je shvatila što se
događa.Upitala je tko je to napravio.Ali nitko nije odgovarao.Tada je najveća
izdajica u razredu Dora rekla da je Mihael stavio ljepilo na stolicu.Nastavnica
je Mihaela poslala kod pedagoga,ali nitko nije znao da se iz svega krije
Petra.Vratimo se sada ne petrinu «sadašnju» ludu ideju.Ona je smislila to da
pobjegnemo s nastave i da sutra razrednici kažemo da nam nije bilo dobro te da
nas je nastavnica pustila kući.Sve tri smo malo razmislile o tome i shvatile
smo da nam je to jedini izbor.Uzeli smo torbe i otišli.Krenuli smo prema
autobusnoj stanici i sjele smo u bus.


Kada smo došle na audiciju odmah smo ušle.Žiri
nas je pitao koju pjesmu ćemo pjevati.Jednoglasno smo odlučile da ćemo pjevati
našu pjesmu.To je «Ljubav je u srcima našim».Kada smo zapjevale žiri je bio
očaran (barem ja tako mislim da je bio očaran).Oni su nam rekli da smo prošli u
drugi krug i da dođemo u subotu u 13h na natjecanje.Sve četiri smo bile
presretne zbog toga.Ja sam njih tri častila s čokoladnim kolačem u našoj
omiljenoj slastičarnici «Zvončica».Nas četiri smo bile zadovoljne s uspjehom na audiciji,te smo
otišle kući sa smješkom na licu.
[Vrh] Go down
Admin
GLAVNA ZVIJERKA
GLAVNA ZVIJERKA
Admin


Broj postova : 133
Age : 29
Registration date : 02.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime22/05/08, 12:51 pm

stvarno mis se sividio
[Vrh] Go down
http://friendsare4ewer.bestofforum.com
**Katarina**
Glavna Pametna Glavica
Glavna Pametna Glavica
**Katarina**


Broj postova : 100
Registration date : 03.02.2008

All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime30/05/08, 04:27 am

pa hvala ,ali ajde komaj mi!
[Vrh] Go down
Sponsored content





All stars-priča bez imena Empty
PostajNaslov: Re: All stars-priča bez imena   All stars-priča bez imena Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
All stars-priča bez imena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum za sve prijatelje iz Osnovne škole Miroslava Krleže :: Dnevnici-
Forum(o)Bir: